دانلود فیلم Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur - دانلود رایگان انیمه و انیمیشن


فیلم Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur ، این بار اسکوبی دوو ، با هیپنوتیزم به دوران ماقبل تاریخ میرود و سر از صحرایی سحرآمیز در می آورد. در آنجا با کسی آشنا میشود که جادو می کند. وی جادو کردن را از آن شخص یاد میگیرد و…

دانلود فیلم Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur :

فیلم Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur : باند Mystery Inc. برای اقامت در Spa La Serena در نیومکزیکو به یک شهر دور افتاده سفر می کند ، برای استراحت Shaggy پس از یک تجربه ترسناک در یک عمارت خالی از سکنه ، او را به مدت چند ساعت فریاد زد. در آنجا با آقای هاوبلی که در آبگرم فعالیت می کند ، ملاقات می کنند. وقتی Shaggy می پرسد آیا چیزی برای غذا خوردن وجود دارد ، هابی می گوید نه ، اما در شهر یک کباب وجود دارد.

این باند به کباب پز می رود و همه چیز به جز Shaggy و Scooby-Doo برای دیدن گودبرداری دیرینه شناسی استاد Svankmajer می روند. Shaggy و Scooby خیلی پر از راه رفتن هستند که فوراً راه بروند. هنگامی که آنها راه اندازی شدند ، یک هیولا جیلی یک بیسکویت را از آنها دزدیده و باعث می شود Scooby به دنبال آن برود. او با فانتزیور آشنا می شود (توصیف شده است که تا حدودی شبیه به Appalachiosaurus توسط استاد Svankmajer است) و فرار می کند. بعداً ، Shaggy و Scooby توسط Phantosaur تعقیب می شوند و به سختی فرار می کنند.

در همین حال ، پروفسور Sankankmajor بقیه باند را در زیر حفاری نشان می دهد ، و Velma با دانش آموز Svankmajor ، Winsor ملاقات می کند. او فوراً او را به عنوان یک روح خود می بیند و آنها قصد دارند در یک تاریخ به آنجا بروند ، که فرد در پاسخ به دافن ، “به خود ما برای جستجوی سرنخ ها”.

در عقب اسپا ، Shaggy پس از ترس از وحشت در حالت وحشتناکی قرار دارد. آقای هاوبلی با کمک Scooby-Doo با اضافه کردن یک میان وعده Scooby به عطرها ، در زمینه آروماتراپی کمک می کند. Shaggy آرام تر می شود ، اما وقتی هابلی افسانه Phantosaur ، شبح یک دایناسور شکارچی را به آنها می گوید ، دوباره آرام می شود. این افسانه می گوید که فانتوسور توسط بومیان آمریکایی برای بیرون راندن فاتحان اسپانیایی احضار شده است ، اما در عوض آنها را روشن کرد.

هاوبلی یک دستگاه هیپنوتیزم پیشرفته با پروژکتور هولوگرام دارد. او Shaggy را هیپنوتیزم می کند که با شنیدن کلمه “بد” ، بی ترس و غیرقابل کنترل می شود و وقتی دوباره آن را می شنود به حالت عادی برگردد. سپس او دستور می دهد Shaggy همه چیز را فراموش کند. متأسفانه ، خود هوبی تحت تأثیر هیپنوتیزم قرار دارد و او نمی تواند کلمه کلیدی Shaggy را به خاطر بسپارد.

کارگردان :

نویسندگان :

نمره منتقدین
توسط metacritic.com
رده سنی
فروش کلی
( دلار)

نامزد دریافت دو جایزه .

فیلم های پیشنهادیدیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
CopyRight © 2017 - Design By PonishWeb