دانلود انیمه Keep Your Hands Off Eizouken! - دانلود رایگان انیمه و انیمیشن

دانلود انیمه Keep Your Hands Off Eizouken!

دانلود انیمه Keep Your Hands Off Eizouken!

, , ,

فصل اول قسمت دوازدهم ( پایان فصل اول )

NHK

iMDb
 • 8.3 از 10 - میانگین رای 122 نفر
 • PG

  • مدت زمان : 25 دقیقه

  Site

  • میزان طرفداران : 12.532

  • وضعیت : پایان یافته .
  • آخرین پخش : در حال پخش .
  سازندگان :

  دانلود انیمه Keep Your Hands Off Eizouken! آساکوسا میدوری قصد ساخته انیمه داره، ولی اون برای برداشتن قدم های اول اینکار زیادی ناامیده. تا اینکه اون یک روز به طور اتفاقی با میزوساکی سوبامه، یه دختر اجتماعی آینده دار که آرزوی انیماتور شدن داره آشنا میشه. اونها به همراه دوست پول پرستشون، کاناموری سایاکا، کم کم برای تبدیل «دنیای خارق العاده»ـشون از رویا به واقعیت قدم برمیدارند!
  آساکوسا میدوری میخواد یه انیمه بسازه، ولی توی برداشتن قدم اول به تنهایی مشکل داره. خیلی اتفاقی، با میزوساکی سوبامه آشنا میشه، یه شخص طراز اول موفقه که مخفیانه آرزوی انیماتور شدن رو داره. باهمدیگه با رفیق صمیمی پول‌دوستِ میدوری، کاناموری سایاکا، این گروه سه نفره‌ی با انرژی به آرومی کارشون رو به سمت به واقعیت تبدیل کردن "دنیای نهایی" شروع میکنن...
  اقتباس انیمه Keep Your Hands Off Eizouken در تاریخ ۷ ماه مه ۲۰۱۹ اعلام شد. تولید این اثر توسط Shogakukan ، برادران وارنر ژاپن و Science Saru میباشد ، این انیمه به کارگردانی ماسااکی یواسا ساخته شده است ، که همچنین ترکیب انیمه را نیز بر عهده دارد. Yūichirō Kido در حال نوشتن فیلمنامه ها ، Naoyuki Asano شخصیت ها را طراحی می کند و Oorutaichi موسیقی را آهنگسازی می کند. شروع انیمه در ۵ ژانویه ۲۰۲۰ در تلویزیون عمومی NHK به نمایش درآمده . انیمه برای ۱۲ قسمت پخش خواهد شد. چلمیکو انیمه افتتاحیه آهنگ "آسان نسیم" را اجرا کرد ، در حالی که کامی سما ، بوکو و کیزویت شیماتا پایان بخش انیمه "Namae no Nai Ao" را اجرا کردند.


  سریال های پیشنهادی  برچسب ها

  دیدگاه بگذارید

  avatar
    Subscribe  
  Notify of
  CopyRight © 2017 - Design By PonishWeb